sobota 26. ledna 2019

Boss - Alexander StainforthBibliografické údaje :O čem kniha je podle mě :

Teo pracuje v reklamní agentuře pod názvem KaMa. Jeho kolegyně a kámoška Karolina, celkem mrcha, ale to vůbec nevadí. Je známo, že Karolína randi s nynějším Šéfem, a dozvídáji se, že má nastoupit nový zaměstnanec, ale vůbec se neví o koho se jedná. Teo bohužel s předešlým šéfem moc nevychazel, s nynějším to celkem jde díky Karolíně. Teo je gay, před nekolika lety měl hrozný rozchod, kdy ho bývalý přítel podvaděl a vyhodil ho z domu. Teď, když už se Teo zaměříl víc na sebe a konečně přestal myslet na ten hrozný rozchod, tak se mu opět jeho bývalý ozval a chce ho zpět za každou cenu..... Jak to dopadne musíte si přečíst už sami. 🙂
Když konečně nastopi do zaměstnání nový zaměstnanec, Erik, z kterého byl Teo úplně na větví, podle popisu je to krásný, vypracovaný chlap a Teo je z něj totálně mimo. Největší obrat to nabírá tehdy když se Teo probouzí po  alkoholovém opojení v cizím ložnicí a vedle něj leží Erik...... A v tu chvíli přemýšlí, co se asi mohlo v noci dít......
Pokud vás zajímá, jak probihaji vztahy mezi homosexualy a jak vše vnímají a jací jsou, tak tuto knihu si musite 100% přečíst. Mě tato kniha hrozně bavila a mám ji v oblíbených, hlavního hrdinu Tea si zamilujete, je to slaďoušek. Doporučuji, ale pozor kniha není v hodná pro čtenáře mladší 18cti let.
A má ode mě 5⭐🌟⭐🌟⭐

Mé pocity z knihy :

Byla čtivá . Nepamatuju si, kdy naposledy jsem se skoro u celé knihy usmívala jak blb😃 bylo to smutné i veselé. Ke konci to byl masakr. Bylo to napínavé nepředvídatelné. Že kniha pojednává o gayich mi vůbec nevadí, aspoň jsem se dozvěděla i trochu jak to u nich probíhá za oponou, kdy o tom nikdo nic neví. Stejně to maji chlapi těžší jak baby, protože nemají jak skrývat vzrušení a tohle mě bavilo sledovat, jak to skrývají a tak. Je to jiné čtivo ale zasáhlo. A utvrdilo mě to v tom, že jsou mnohem lepší, jak hetero páry. Je to nejsilnější příběh co jsem roce 2018 četla, tak bych tuto knihu z celého srdce doporučila. A Teo je proste boží 💕

Anotace :

MM romance
Teo od nového šéfa nečeká nic dobrého. Ještě nezapomněl, jaké ponižování zažil od toho předchozího...
Jenomže Erik Krejčí je jiný. Pekelně sexy, provokativní a s tolika matoucími signály, že Teovi pořádně zamotá hlavu.
Snaží se Erik chovat kamarádsky a přitom pokukuje po Teově sestře, nebo je všechno úplně jinak? A co když jsou jejich osudy propletené víc, než Teo na samém počátku tuší?

Zakoupít může zde :

Alza.cz:  http: //bit.ly/Boss_alzacz

O autorovi :

Alexander Stainforth (vlastním jménem David Kaps), je mladý český autor, který se proslavil románovou ságou o Lady Jane.
Dosud napsal deset knih. V nakladatelství Daranus mu vyšel thriller Tušení zla, sbírka povídek Kočka na lovu a romantická sága o Lady Jane.

DAVID KAPS - KNIHY:

8 komentářů:

 1. Nooo, asi jsi mě nalakala, přidávám do seznamu. 😍

  OdpovědětVymazat
 2. Vůbec by mě nenapadlo, že tuto knihu napsal český autor a už vůbec ne, že se odehrává v komunitě gayů. Automaticky jsem si ji zařadila do kategorie "50 odstínů šedi a podobné" a neměla v plánu ji číst, ale asi jsi mě teda přesvědčila ☺.

  OdpovědětVymazat
 3. Vždycky jsem byla toho názoru, že vztah gayů je mnohem vyrovnanější a krásnější jak vztah heterosexuálů.. a teda nejen gayů, ale i lesbiček. Tohle je silné téma a jsem ráda, že český spisovatel se do toho pustil :) Mě osobně toto téma velmi zajímá a díky tvé recenzi si knihu přidávám do seznamu "chci si přečíst" :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, vůbec nevím že jde o knihu od čecha! Ale kniha asi není úplně to pravé pro mě. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 🙂🙂🙂Určitě za zkoušku nic nedáte. Třeba se vám bude líbit ❤️

   Vymazat

Alfa Boss - Alexander Stainforth